Гачки — важливий елемент у будь-якому домі. Насамперед, це зручність, комфорт, сучасність і багатофункціональність. Матеріал: неіржавка сталь Розмір, см: 29.5*6.5*6.5 Кріплення: дюбель Шт/ясть: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Країна виробник | Польща |
| Місткість рушників | 3 |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Гачок |
| Ширина | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴

