Паперова пам'ять — це необхідний аксесуар для ванної кімнати, який допомагає красиво та акуратно оформити місце для туалетного паперу. Більшість паперотримачів кріпляться до стіни за допомогою присоска або спеціального кріплення. На сьогодні найпопулярнішим матеріалом для виготовлення паперотримачів є неіржавка сталь із хромованим покриттям. Такі вироби мають чудовий вигляд в інтер'єрі, їх чистоту легко підтримувати, а крім того, вони добре поєднуються з хромованими змішувачами та іншими аксесуарами. Матеріал: неіржавка сталь Розмір, см: 13.5*4.5*10.5 Кріплення: дюбель Шт/ясть: 100 Для постійних клієнтів нашого магазину передбачені додаткові знижки! Кожну позицію можна висловлювати окремо для будь-якого замовлення від 500 гривень. Доставимо вчасно та зручно для вас: Нова Пошта Інтайм пошта Делівері пошта Транспортна компанія Самовитяг Ви оплачуєте відповідним для вас способом: Наявні
*за умови самовивезення з проминка "7 км" (Одеса) або ж через водія автобуса. Безготівковий розрахунок
*перевод на карту Приват Банка (вартість замовлення +0.5% за банківські послуги) Накладений платеж
*відправка накладеним платіжом можлива за попереднього плаття 20% на карту Приватбанка. Остаточна сума оплачується під час отримання замовлення.
Вслуги за переклад грошей становлять (2% від суми + 20 грн) Вашої оплати. Закази приймаються: 1. По телефону: 066 103-54-32 067 258-54-52 с 7-00 до 20-00 2. На пошту lamela84@mail.ru 3. У кошик на сайті hozdom.in.ua Гарантія якості Доступні ціни Скідки Доставка в термін Ми дуже цінують своїх клієнтів і вдячні за кожен.
Сподіваємося, що ми виправдаємо вашу довіру до нас! Працюємо всі дні, крім п'яти.
Купити
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Країна виробник | Польща |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴

