Матеріал: хромований цинковий сплав Розмір, см: 35.5*5.5*6.5 Кріплення: дюбель Шт/ясть: 48
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Висота | 6.5 мм |
| Довжина | 5.5 мм |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Гачок |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 35.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴

